Valtuutetut ja luottamushenkilöt

Mika Koivisto

Valtuutettu, kaupunginhallituksen jäsen, valtuustoryhmän pj

Yhteystiedot:

mika.koivisto@nullraisio.fi
koivistomika@hotmail.com
040-8020943

Mikko Kangasoja

Valtuutettu, sivistyslautakunnan jäsen.

Yhteystiedot:

040 5278 768
hypex76@nullgmail.com

Tapio Soiniitty

Valtuutettu, vapaa-aikalautakunnan jäsen, valtuustoryhmän varapuheenjohtaja.

Yhteystiedot:

soiniitty87@nullgmail.com

Katja Koivusalo

Valtuutettu, sosiaali- ja terveyspalvelujen lautakunnan jäsen

Yhteystiedot:

katja.koivusalo@nullraisio.fi

Jouni Mäki

Varavaltuutettu, teknisen lautakunnan jäsen

Yhteystiedot:

jouni.i.maki@nullgmail.com

Ville Suominen

Ympäristölautakunnan jäsen, terveysvalvontajaoston varajäsen.

Yhteystiedot:

ville.v.suominen@nullgmail.com

Jaana Nordström

Varavaltuutettu, terveysvalvontajaoston jäsen, ympäristölautakunnan varajäsen

Yhteystiedot:

jaana.tukihenkilo@nullgmail.com

Pasi Pohtio

Varavaltuutettu, vapaa-aikalautakunnan varajäsen, kiinteistötoimitusten uskottu mies

Yhteystiedot:

p.pohtio@nulldnainternet.net

Leila Myllyoja

Raision Palvelutalosäätiön hallintoneuvoston varajäsen

Jari Virtanen

Keskusvaalilautakunnan jäsen

Yhteystiedot:

jari.virtanen@nullwindowslive.com

Matti Svennevig

Teknisen lautakunnan varajäsen

Yhteystiedot:

svennevig@nullgmail.com

Satu Råberg

Kaupunginhallituksen varajäsen. Sosiaali- ja terveyspalvelujen lautakunnan varajäsen, keskusvaalilautakunnan varajäsen, sivistyslautakunnan varajäsen.

Yhteystiedot:

satu.raberg@nullgmail.com